Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri Uncategorized

Facebook Gene Çöktü!

Facebook çöktü dislike logo

Facebook zaman zaman kullanıcılarına sıkıntı yaşatabiliyor. Son olarak da bugün birkaç süre ile küresel bir sorun yaşandı.

Facebook’ta yorum, beğeni gibi fonksiyonlar çalışmazken gönderi yapımında sıkıntılar gerçekleşti ve sayfa güncellemeleri yapılamadı. Hal böyle olunca da pek çok kullanıcı diğer sosyal medya sitelerinde Facebook’u hedef alan eleştirel paylaşımlar ve espriler gerçekleştirdi. Bu paylaşımların bir kısmı da tanınmış markaların sosyal medya hesaplarından geldi. Bu markalar bu ufak krizi kendileri için bir avantaja çevirmiş oldular.

#facebookdown? Ci pensiamo noi. pic.twitter.com/NLKDR5j47s
— Red Bull Italy (@redbullITA) October 21, 2013

#Facebookdown Grab your Venus razor and Embrace your extra “me” time. pic.twitter.com/pUYjLVobBb
— Gillette Venus (@GilletteVenus) October 21, 2013

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın