Uncategorized

Dijital Ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı

BAÜ Sosyal medya ve dijital pazarlama eğigimi

Bahçeşehir Üniversitesi ile İstanbul Institute’nin ortaklaşa olarak düzenlediği sosyal medya ve dijital pazarlama eğitimi 27 Eylül’de başlıyor. Eğitim programının detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Amaç
Teknoloji ve iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde, pazarlama ilke ve stratejilerinin aynı kalması beklenemez. Nitekim son dönemlerde Batı ülkelerinde pazarlamanın dijital boyutu önem kazanmış; bu sayede şirketler teknolojinin sınırsız imkanlarını da kullanmak suretiyle hedef kitle ve müşterilerine daha kolay ulaşır olmuşlardır. Bahçeşehir Üniversitesi ile Istanbul Institute tarafından ortaklaşa hazırlanan bu programda dijital pazarlama ve sosyal medyanın tüm yönleri ile anlaşılması amaçlanmaktadır.

Katılım Şartları
En az lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Sertifika Hakkında
Bahçeşehir Üniversitesi ve Istanbul Institute tarafından hazırlanacak olan Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programının katılımcıları eğitim sonunda % 70 devam koşulunu sağlamaları ve yapılacak sınavda başarılı olmaları durumunda resmi başarı sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

E-TİCARET
ADIM ADIM E-TİCARET
PERFORMANSA DAYALI DİGİTAL PAZARLAMA
VİRAL PAZARLAMA / SOSYAL MEDYA PAZARLAMASI
Viral Pazarlama
Sosyal Medya Pazarlaması
TÜRKİYE SOSYAL MEDYA PAZARLAMA ÖRNEKLERİ
DİJİTAL İŞ GELİŞTİRME VE YENİ MODELLER
DİJİTAL MEDYA PLANLAMA VE SATINALMA
MOBİL PAZARLAMA
E-MAİL PAZARLAMA
SEO / SEM

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın