Etkinlikler

Brandweek Istanbul 2017 Başlıyor!

brandweek istanbul 2017

Yılın en ilham verici haftası olarak kurgulanan Brandweek Istanbul, bu yıl dünyanın 30 ülkesinden 240 konuşmacının katılacağı devasa bir organizasyon olarak 6-10 Kasım tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

Kapital Medya tarafından organize edilen Brandweek Istanbul, sadece Türkiye ile sınırlı olmayıp dünya genelinde gerçekleştirilen en büyük ve kapsamlı etkinliklerden biri olarak sektörün en popüler markalarını ve kişilerini konuk ediyor.
5 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen organizasyon önümüzdeki yıl, Londra, Dubai, Lizbon ve Moskova’yı da kapsayan şekilde, fiziksel olarak da bir çok farklı coğrafyaya yayılmış olacak.

Legends

“Her marka kendi efsanesini yaratmalıdır.” söylemiyle, reklamcı, yönetici, oyuncu, şovmen gibi farklı sıfatlara sahip yaşayan efsane isimlerinde katıldığı, büyük bir konuşmacı listesine sahip.  Katılanlar arasında İron Maiden solisti Bruce Dickinson, Apple’ın kreatif direktörü Ken Segall, Facebook küresel pazarlamadan sorumlu başkan yardımcısı Sarah Personette dışında Türkiye ve Dünya çapında birçok önemli isim katılıyor. Tüm konuşmacıları bu sayfadan görebilirsiniz: Brandweek Istanbul 2017 Konuşmacıları

12. Felis Ödülleri

Brandweek Istanbul kapsamında gerçekleştirilen etkinliklerin en önemlilerinden biri Felis Ödülleri. 17 bölümden oluşan ödül organizasyonu aldığı 3385 başvuru ile sektöründe en çok başvuru alan yarışma.

Felis Ödülleri 2017

2017’nin En Sevilen Markaları Lovemarks Ödülleri’nde!

Bu yıl derinleştirilerek daha kapsamlı hale gelen araştırmanın sonuçlarına göre, sorgulanan 21 kategorinin lovemark’ları, 2013’ten bu yana olduğu gibi yine Brand Week Istanbul kapsamında ödüllerine kavuşacak.

lovemarks odulleri 2017

Marka İkonları Yürüyüşü

Brand Week Istanbul’un en coşkulu ve en “gürültülü” anlarının gerçekleştiği geçit töreninde markaların maskotları ve ikonlaşmış öğeleri, Brand Week Istanbul’un dinamizmini kentin sokaklarına yansıtacak.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın