Uncategorized

Blogger Akademi – Moda Blogları Yazarlarına Ücretsiz Eğitim

Modanisa moda konusunda yazan ya da yazmak isteyenlere özel blog yazarlığı eğitimi imkanı sunuyor. Eğitim Üsküdar Üniversitesinde gerçekleşecek ve 40 kişiyi kapsayacak.

Blog yazarlığı eğitimi
Eğitime katılanlar kendi profesyonel blogunu oluşturma ve blogundan gelir etme hakkında bilgi edinmekle birlikte çeşitli projelerde Modanisa’nın birlikte çalışmayı tercih edeceği kişiler olacak.
“Günden güne artan blog sayısına rağmen birçok marka birlikte çalışabileceği kaliteli blog/blogger konusunda sıkıntı çekiyor. Modanisa ise bu yöntemle moda hakkında ihtiyaç duyduğu bloggerleri kendisi yetiştirmeyi hedefliyor..”
Blogger Akademi blog yazma konusunda kendisini geliştirmeyi ve marka blog olmayı hedefleyenler için mükemmel bir fırsat olarak görünüyor. Blogger Akademi‘ye katılacak 40 kişiden biri olabilmek için başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formu için tıklayın.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın