Etkinlikler Sosyal Medya Eğitimleri

Blogger Akademi Geleceğin Moda Yazarlarını Arıyor!

Blogger Akademi Geleceğin Moda Yazarlarını Arıyor!

İlki geçtiğimiz sene yapılan ve moda alanında profesyonel blogger yetirmeyi amaçlayan Blogger Akademi‘nin 2. dönemi 9 Mayıs’ta başlıyor.

Tesettür giyimin popüler markası Modanisa tarafından düzenlenen Blogger Akademi, geçtiğimiz yıl oldukça ilgi görmüş  ve blog dünyasına yeni yazarlar kazandırmıştı. Bu yıl da 40 kişiyi kabul edecek olan Blogger Akademi‘nin amacı, tesettür giyim alanında içerik üretebilecek bir blogger topluluğu oluşturmak.

Blogger Akademi‘de dersler Üsküdar Üniversitesi’nin Çarşı yerleşkesinde gerçekleşecek. 5 hafta sürecek olan eğitim Cumartesi günleri 10:00-15:00 saatlerini kapsıyor olacak. Sadece kadın katılımcıları kabul eden Blogger Akademi mezunları sertifikalarını alarak Modanisa ile de çalışma şansı elde edecekler.

Eğitimlerin Modanisa çalışanları ve konuk eğitmenler tarafından verileceği programda katılımcılara bloglarını açmaları için ücretsiz domain ve hosting de verilirken çeşitli sürprizlerin de olacağı belirtiliyor.

Blogger Akademi Kayıt

Blogger Akademi kayıtları 6 Mayıs’a kadar devam ediyor olacak. Kendisini blog yazarlığı ve moda konusunda geliştirmek isteyen kadınlar için kayıt sayfası: modanisa.com/blogger-akademi

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın