Uncategorized

Aras Kargo Gangnam Style Rüzgarına Kapıldı

Bir süredir sosyal medyada yer edinen Aras Kargo şimdiye kadarki en ilginç içeriğini Gangnam Style ile oluşturdu.

Facebook’ta yaklaşık 45.000 Twitter’da ise 2.000 takipçisi olan Aras Kargo şimdiye kadar göze batan bir viral yapabilmiş değildi. Geçtiğimiz yaz ise uyguladığı başörtüsü yasağı nedeniyle sosyal medyada da zor günler geçirmişti.

Yeni yıla ise hızlı bir giriş yapan Aras Kargo, çalışanlarıyla Gangnam Style dansı yaptı. Her ne kadar dansı yapmayı beceren çıkmasa da kravatlı beyefendiler ve topuklu ayakkabı giyen hanımefendilerin katılmasıyla ortaya eğlenceli bir iş çıkmış.

Aras Kargo’ya böyle bir video çekmeyi kabul  eden yöneticileri ve kabul ettiren sosyal medya uzmanını ya da ajansını da tebrik ediyoruz. Tabi  keşke biraz daha profesyonel bir yapım olsaydı ve Gangnam Style rüzgarı sönmeden yapılsaydı demeden de geçmiyoruz. Karşınızda Aras Style 🙂

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın