Etkinlikler Uncategorized

2014’ün Mobil Trendleri

Gündelik yaşantımızın hemen hemen her alanına giren akıllı telefonlar ve diğer mobil cihazları iletişim başta olmak üzere pek çok alanda kullanıyoruz ve bu kullandığımız alanlar gitgide genişliyor.

Mobil teknolojilerle ilgilenen insanları bir araya getiren Mobil İstanbul Platformu’nun Ocak ayı etkinliğde konu olarak Mobil Trenler seçildi. Mobil trendlerin nasıl şekillendiği ve 2014’te mobil alanda bizleri nelerin beklediğinin konuşulacağı etkinlik 23 Ocak Perşembe 19:00’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzenlenecek. Herkese açık olan etkinliğe katılmak için https://mobilistanbulocak.eventbrite.com sayfasından kayıt olabilirsiniz.

2014'ün Mobil Trendleri

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın