Uncategorized

Google Keep’ten Yeni Özellikler

Google’ın not alma uygulaması Google Keep’e yeni özellikler geldi. Artık masastü bilgisayarlarınızdan da daha rahat bir şekilde kullanabileceğiniz Google Keep’in listeleme özelliğiyle de notlarını daha iyi bir şekilde organize edebileceksiniz.

Google Keep’e gelen en önemli bir kaydettiğiniz görsellerin içindeki yazılarda arama yapılabiliyor olması. Böylece çok fazla notunuz biriktiğinde notlarınızı ararken içinde yazı olan görselleri bulmanız oldukça kolaylaşıyor.

En önemlisi de listeler(kategoriler) oluşturabiliyor olmanız. Böylece not oluştururken notları sınıflandırarak daha sonra aradığınız notu daha kolay ve hızlı bir biçimde bulabilirsiniz.

Son olarak da çöp kutusu: artık bir notu sildiğinizde hemen yok olmayacak, bir süre daha çöp kutusunda saklanacak böylelikle yanlışlıkla sildiğiniz ya da daha sonra fikrinizi değiştirdiğiniz notları tekrar kurtarma şansınız oluyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın