Sosyal Medya Siteleri

Whatsapp Engellendi mi?

Whatsapp engellendi mi yasaklandı mı

Whatsapp engellendi mi şeklinde soruların sorulmasına neden olan bağlantı sorunu şu anda dünya genelinde yaşanan bir problem. 03/05/2017 23:27

Vikipedi’nin yasaklanmasının ardından Whatsapp’ta da erişim sorunu yaşanması nedeniyle akla ilk gelen soru whatsapp’ın da engellenmiş olabileceği oldu. Fakat yaşanan sorunun dünya genelindeki whatsapp kullanıcılarının yaşadığı genel bir problem olduğu ortaya çıktı.

1.2 milyar kullanıcısı olan whatsapp’ta yaşanan bu problemin dünya nüfusunun büyük bir bölümüne iletişim sorunu yaşattığını söylemiş olsak yanlış olmaz.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın