Sosyal Medya Siteleri Twitter

Siz Twitter’da Değilken Neler Oldu?

Siz Twitter'da yokken twitter ios yeni özellik siz burada yokken

Artık siz Twitter’da offline olduğunuzda takip ettiğiniz hesaplardan atılan popüler tweetleri oturum açtığınızda da karşınıza çıkıyor olacak.

Örneğin Twitter oturumunuzu kapattınız ya da tarayıcınızda sayfayı, cihazınızda uygulamayı kapattınız ve bir süreliğine açmadınız. İşte bu arada takip ettiğiniz hesaplardan kaçırmak istemeyeceğiniz tweetler atılabilir. Twitter’a yeni eklenen bu özellik ile en fazla birkaç tweet olarak şekilde Twitter’ınız kapalıyken görmediğiniz tweetlere ulaşabiliyor olacaksınız.

Bu tweetler daha önceki etkileşimlerinize ve bazı değişik parametrelere belirleniyor olacak.

“While you were away” olarak başlığı altında sunduğu bu özellik iOS kullanıcılarına sunulmaya başlandı bile ve yakında twitter.com ve Android uygulamasında da yer alacak.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın