Firma Haberleri

Bu Sene 14 Şubat Sevgililer Gününde Ne Alınabilir?

14 şubat hediye fikirleri

14 Şubat sevgililer günü yaklaştıkça heyecan artıyor. Her yıl 14 şubatta kutlanan sevgililer gününde, kimisi eşine, kimisi de sevgilisine hediye alma telaşına düştü.

Çiftler bu özel günde kutlamalar yapıyor. Peki 2018 Sevgililer günü ne zaman? Hangi güne denk geliyor. Sevgililer gününde hangi hediyeler alınır? İşte bu soruların cevabı ve daha fazlası haberimizde.

Uzmanlar Sevgililer Günü özel hediyeler günü değil, sevginin ön plana çıktığı bir gün olması gerektiğini söylüyor. Ama 14 Şubat hediyeleri her zaman insanları zorlamıştır. Sevgililer Günü öncesinde sevgiliye hediye olarak neler alınır?

Sevgililer Günü nedir? Google’da en çok yapılan aramaların başında yer alıyor. Sevgilisine hediye almak isteyen ve bu günün önemini anlamak isteyenler detayları haberimizde okuya bilir.

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentin Günü” (İngilizce: St. Valentine’s Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır. 14 Şubat, 1800 yıllarda Amerikalı Esther Howland’ın ilk Sevgililer Günü kartını yollamasından bu yana çok sayıda insanın kutladığı toplumsal bir olay olmuştur. Bu yıl 14 Şubat Çarşamba gününe geliyor

Yapılan bir araştırmaya göre sevgililer Günü için hazırlık yapan her 3 çiftten biri kendilerini mutlu hissettiklerini ve heyecan duydukları ortaya çıktı. Anketler, kadınların Sevgililer Günü’nde hediye vermekten ziyade eşlerinden hediye beklediğini ortaya koydu.

Bir insanın diğerine karşı besleyebileceği her çeşit menfi duyguların hediyeleşme suretiyle kalplerden temizleneceğini haber vermektedir.

Sevgiliye hediye almak isteyen romantik bir çift ise her yıl en çok rağbet gören, müzikli kupalar, resimli çerçeveler, resim baskılı bardaklar ya da tshirtleri tercih ediyor.

ROMANTİK KANVAS TABLOLAR

Romantik kanvas tablolar sevgililer günü hediyeleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer aldığı bildirildi.

Dekoratif hediyeler arayanlar bu kanvas tabloları eşler ve sevgililer tarafından çok seviliyor. Dilenilen boyutlarda gönderilen şık ve oldukça dekoratif kanvas tablolara sevgilisiyle çekildiği fotoğrafları, romantik cümleleri, isimlerini gönderen muhteşem bir sanat eserine sahip olabiliyor

KİŞİYE ÖZEL SEVGİLİ MOTOSİKLETLER

Kişiye Özel sevgili Motosikletleri eğlenceli, tasarım ve romantik bir hediye arayanlar için eşsiz bir hediye seçeneği olarak sevgililer gününe özel olarak sevgilileri bekliyor. Kişiye özel Motosikletler, farklı renk seçeneklerinin yanı sıra plaka kısmında çiftlerin ismini taşıyan tasarımı ile mükemmel bir hediye alternatifi olarak sunuluyor.

KİŞİYE ÖZEL AŞK KİLİDİ

Kalbinizin sahibine rengarenk ve özel bir hediye ile sürpriz yapmaya hazır olanlar kişiye özel aşk kilidi renk değiştiren 3d LED lambalar farklı renk geçişleri ve 3 boyutlu görünümlü hediyeyi tercih ediyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın