Firma Haberleri Mobil

MobilCadde.com Yeni Yıla Yeni Logosuyla Merhaba Diyor!

MobilCadde.com yeni logo

Cep telefonu kılıf ve aksesuar sektöründe lider e-ticaret sitesi MobilCadde.com, 2016 yılını modern tasarımlı yeni logosuyla karşılıyor. Firma Kurucu ve CEO’su Erkan Yılmaz “2016’da hedeflerimiz doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak modern çizgimizi daha ileri taşıyacağız. Logomuz da dahil yenilenmeye devam ediyoruz. Yeni bir yıla yeni logomuz ile merhaba diyoruz. ” sözleriyle yeni logonun lansmanını yaptı.

2015 yılı içerisinde birçok yeniliğe imza atan MobilCadde.com, akıllı telefon kullanıcılarının aksesuar arayışlarını karşılamak için kendini daima yeniliyor. Yeni logoyla başlayan yenilik hareketi 2016’da yeni projelerle devam edecek. İlk olarak kılıfını kendisi tasarlamak isteyen kullanıcılar kişiye özel kılıf ve aksesuar projesi hizmete girecek. Beraberinde yeni nesil mağazacılık vizyonuyla gireceği offline perakende sektörüne adım atacak. 2016’nın ikinci yarısında ise yurtdışı girişimlere start vererek MobilCadde ilk yurt dışı ofisini açacak.

2010 yılında Kule Grup kuruluşu olarak yolculuğuna başlayan firma, geride bıraktığı 6 yıl içerisinde emin adımlarla ilerleyerek hızlı bir büyüme kaydediyor. Dilediğiniz telefon modeline uygun 50 binden fazla aksesuar çeşidiyle Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veriyor. Mobil kullanıcılar için bir ayrıcalık sunan MobilCadde.com mobil sitesi, kullanıcının telefonunu tanıyor ve ona özel ürünler sunuyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının kılıf, aksesuar, şarj aleti ve aklınıza gelebilecek daha birçok ihtiyacına hizmet veren MobilCadde.com, siparişlerin %90’ını aynı gün kargoya teslim ederek hızlı teslimat sağlıyor. Akıllı telefon kullanıcılarının her türlü ihtiyacına çözüm sunması ile birlikte, 2015 yılında geliştirdiği kurumsal ve B2B satışları ile sektörün önde gelen perakende teknoloji mağazasının da tedarikçisi konumuna geldiğini de belirtmekte fayda var.

(Bülten)

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

  • Bu devirde bu kadar iyi çalışan bir mağaza bulmak zor.Hatta yok Sizlere bu güven verici çalışmalarınız için binlerce tsk.
    Bir ufak inerim var Lütfen lg g4 telefonlar için orjinal deri pil kapağı satışına geçin.KAPAK SIZLERE BASARILAR DILERIM
    ALIS VERISE VE DOSTLARA.ONERMEYE DEVAM

Yorum yazın