Instagram

Instagram Yorum Kapatma

Instagram Yorum Kapatma Nasil Yapilir

Instagram yorum kapatma özelliği ile seçtiğiniz gönderilerinizi yoruma kapatmanız şimdi mümkün hale geliyor!

Bu yenilik Instagram’ın CEO’su Kevin Systrom tarafından duyuruldu. Yorumlara kapatma özelliği Instagram’ın  yeni güncellemesi ile birlikte tüm instagram kullanıcılarına açılmış olacak.

Instagram yorum kapatma özelliği, istenilen gönderilerde uygulanabilecek, böylece Instagram’ın daha güvenli ve kullanışlı bir hall gelmesi hedefleniyor. Bu hali hazırd bazı ünlüler ve test gruplarında kullanılıyordu, şimdi tüm hesaplar için geçerli olacak.

Instagram Yorum Kapatma Nasıl Yapılır?
Instagram gönderilerinizi yoruma kapatmak için yapmanız gereken
1) Herhangi bir gönderi eklerken paylaşmadan önce en son aşamada “Gelişmiş Ayarlar” butonuna tıklayıp yorumları kapat seçeneğini seçmek.
2) Paylaştığınız bir gönderi için ayarlar ikonuna tıklamak ve “Yorum Yapmayı Kapat” seçeneğine dokunmak.

instagram yorum yapmayı kapat screenshot

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

Yorum yazın