Facebook Sosyal Medya Siteleri

Facebook 360 Derece Fotoğraf Dönemini Başlattı!

facebook 360 derece fotograf ve video yukleme

Facebook 360 derece fotoğraf paylaşma özelliğini bugün itibariyle başlattı. Yeni özelliği Mark Zuckerberg aşağıdaki paylaşımla kendi hesabından duyurdu.

Facebook 360 derece fotoğraf özelliğini bir süredir test ediyordu. Bugünkü duyurusuyla tüm kullanıcılara açıldığını ilan etmiş oldu.

360 derece fotoğrafların sağ tarafında, videoların ise ortasında 360 derece olduğunu belirten işaretler bulunuyor.

Facebook’a 360 derece fotoğraf yüklemek için özel bir şey yapmanıza da gerek yok. Kameranızın 360 derece panorama özelliğini kullanarak ya da başka bir 360 derece fotoğraf uygulaması kullanarak çektiğiniz fotoğrafları direkt Facebook’a yükleyebilirsiniz.

Facebook 360 Derece Fotoğraf ve Video Örnekleri

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

Yorum yazın