Facebook Sosyal Medya

Facebook Yearinreview 2016 Videosu

Facebook yearinreview videosu nasil yapilir paylasilir

Facebook #yearinreview 2016 videoları paylaşılmaya başlandı. Biliyorum birçok kişi de merakla nasıl yapabileceğini merak ediyor. Yakında Facebook size bir bildirim gönderecektir ama beklemek istemeyenler için yazmak istedim.

Facebook #yearinreview yani “Yıla Genel Bakış” uygulamasını ilk olarak 2012 yılı sonunda kullanıcılarına sunmuştu ve bunu her yıl geliştirerek yıl sonu kullanıcılarına sunmaya devam etti.

Bu yıl hem bir video hem de bir timeline şeklinde Facebook’taki 2016 yılınızın nasıl geçtiğini görebiliyorsunuz ve dilerseniz videonuzu paylaşabiliyorsunuz.

Siz de 2016 yılınızı gözden geçirmek isterseniz Facebook’un #yearinreview 2016 uygulamasını bu bağlantıdan kullanabilir ve videonuzu paylaşabilirsiniz.

 

 https://www.facebook.com/yearinreview2016

Örnek olarak benim 2016 yılı videomu izleyebilirsiniz 😉

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

7 Yorum Yapıldı

Yorum yazın