Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri Uncategorized

Facebook Sohbet Konuşma Balonları

Facebook chat üzerindeki diyaloglar konuşma balonları içine alınıyor.

Facebook son zamanlardaki açılış sayfası, haber kaynağı ve profil sayfalarında birçok değişiklik test etti ve bazılarını gerçekleştirdi. Şimdi bir değişiklik de Facebook Sohbet için geliyor.

Facebook Chat konuşmalarındaki diyaloglar artık konuşma baloncukları şeklinde sıralanıyor. İphone ve androidli telefonların mesajlarında oldukça alıştığımız konuşma baloncukları, Facebook’ta işlevsel olarak bir değişiklik sunmuyor ama tasarım olarak daha göze hoş gelen ve mobilimsi bir tarz sunuyor.

Konuşma balonları son bir haftadır Facebook kullanıcılarının küçük bir bölümünde aktifleşmiş vaziyette. Zamanla herkesin kullanımını açılmasını bekliyoruz.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

1 Yorum

Yorum yazın