Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri Uncategorized

Facebook Sekme Resmi Değiştirme Sorunu

Facebook Sekme Resmi Değiştirme

Facebook sayfalarının hemen altında bulunan uygulama sekmelerinin resimleri 2 gündür değiştirilemiyor.

Yaşanan sıkıntı, Anneler Günü’nün yaklaştığı bu dönemde uygulamalarını güncellemek, yeni uygulama hazırlamak isteyen Facebook hesap yöneticilerini zor duruma sokuyor.

appssolut, Woobox gibi hazır Facebook uygulamalarını kullanan pek çok sayfa yöneticisi de otomatik olarak uygulama ile gelen fotoğrafları değiştiremediği için kampanyalarını ya iptal etmek zorunda kalıyor ya da uygulamaların standart sekme resimlerini kullanarak devam ediyor.

Konu ile ilgili olarak Facebook geliştirici sayfasında da bir bug bildirimi açıldı: https://developers.facebook.com/bugs/457376197726629/
Son olarak da geliştiricilere destek sunan Facebook çalışanı Roemer Vlasveld, 2 Mayıs 01:00 itibari ile sorunun çözüme kavuşturulmuş olacağını bildirdi.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın