Facebook Reklam Kreatifleri Görsel ve Video Seçimi

facebook reklam kreatifleri görsel ve video

Hem insanlara bilgi ve ilham veren hem de sürekli müşteri haline gelmelerini sağlayan ilgi çekici reklam formatlarıyla işletmenizin hikayesini anlatın ve uzun süreli bilinirlik oluşturun.
Video reklamları – Videolarla dikkat çekin. Günde 100 milyon saat video izlenen Facebook’ta1 video reklamları, markanızı insanlar için kişisel bağlantı ve keşfin merkezine konumlandırmak için kullanabileceğiniz son derece güçlü bir yöntemdir. İzleyicilerin Haber Kaynağı’nda göründüğü anda oynatılmaya başlayabilen video reklamları, hedef kitlenizin dikkatini çekmenize yardımcı olabilir.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın