Facebook

Facebook Profilime Bakanlar Uygulaması

Facebook Profilime Bakanlar Kim Baktı Uygulaması

Facebook profilime bakanlar uygulamaları, Facebook’ta kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği uygulamalar arasında. Fakat bu uygulamanın gerçek sonuçlar vermediğinden birçok kullanıcının haberi yok.

Facebook profilinize kimlerin baktığını öğrenmenin bir yolu bulunmuyor. Facebook bu datayı açık olarak paylaşmadığı için herhangi bir uygulama ya da sitenin bunu size göstermesinin de imkanı yok.

Hileli Facebook Uygulamalarına Dikkat

Profilime bakanlar ve benzer isimlere sahip uygulamalar çoğunlukla kullanıcıların hesaplarında izinsiz spam ve reklam paylaşımı yapmak, kullancılara istekleri dışında sayfa beğendirme gibi kullanıcıların hesap güvenliğini tehdit eden amaçlar için yayınlanıyor.

Bu nedenle Facebook kullanıcılarının bu tarz uygulamaları kullanmamaları gerekiyor.

 

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın