Firma Haberleri

Dekatlon Buzz’ın Çoğunluk Hisseleri Altavia’ya Satıldı!

Dekatlon Buzz'ın Çoğunluk Hisseleri Altavia'ya Satıldı!

Türkiye’nin popüler reklam ajanslarından biri olan Dekatlon Buzz’ın çoğunluk hisseleri global pazarlama şirketi Alavia’ya satıldı.

Satış duyurusu Dekatlon Buzz’ın sitesinde şu şekilde yapıldı:

Sevgili dostlarımız ve iş ortaklarımız,

Şirketimizi Şubat 2010’da kurduk, ve ilk günden beri fark yaratmak ve hizmet kalitemizi geliştirmek için çalıştık, her zaman en iyisini hedefledik. Aralık 2016’da, hem bizim için hem de Türkiye pazarlama sektörü için, çok güzel bir anlaşmanın resmi imzalarını attık:

Pazarlama ve perakende sektöründe özelleşmiş uluslararası şirketler grubu ALTAVIA, Dekatlon Buzz’ın çoğunluk hisselerini satın aldı. Ve artık, 1500 çalışanıyla, Avrupa, Asya Pasifik ve Kuzey Amerika’da 26 farklı ülkede 34 ofisiyle büyük bir ailenin parçasıyız.

Yaratıcı endüstri düzenli bir devinim halinde ve biz dijital dünyaya doğmuş bir şirketiz. Bu ortaklık ile birlikte Altavia grubunun küresel ağı ve bilgi birikiminden faydalanma ve iş ortaklarımız için bütünleşik bakış açısıyla hizmet verme imkanımız olacak.

Buraya tıklayıp Altavia Dekatlon ortaklığı ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dekatlon ekibi adına, Vadi ve Samet


Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın