Reklam Ajansları

Crema

Crema, 1997 yılında kurulmuş, bir web tabanlı tasarım ve yazılım geliştirme hizmet şirketidir. İçerik yönetim sistemleri (CMS), web tasarım ve geliştirme, web tabanlı uygulamalar, iş süreçleri yönetimi (BPM), kurumiçi ve iş ortakları için iletişim platformları (portal, intranet ve extranet), e-ticaret ve e-posta ile pazarlama iletişimi, uzmanlaştığı temel konulardır.

Ajans Tanıtım Metni

İletişimi güçlendiren, verimliliği artıran, maliyetleri düşüren ve işinizin büyümesine yardımcı olan özel çözümler geliştirmek için sizinle işbirliği yapmayı hedefliyoruz. Gerçek ihtiyaçlarınızı anlamak, istenen hizmeti sunmak ve güvenilir bir çevrimiçi iş ortağı olmak için sizinle birlikte çalışmak için çaba harcıyoruz.

Hizmet Alanları

  • İçerik Yönetim Sistemleri (CMS)
  • Web Tasarım Ve Geliştirme
  • Web Tabanlı Uygulamalar
  • İş Süreçleri Yönetimi (BPM) Kurumiçi Ve İş Ortakları İçin İletişim Platformları (Portal, İntranet Ve Extranet)
  •  E-Ticaret
  • E-Posta İle Pazarlama İletişimi

 

Müşteriler/Referanslar

Garanti Mortgage, İçim, İş Yatırım, Yapı Kredi Yatırım, Teb Yatırım Kültür Aş, İgdaş, Ziraat Fx İng Menkul Değerler, İstanbul Kalkınma Ajansı, Ata Online Spor Aş, İstaç, İstanbul Ulaşım, Nutrica, Yapı Kredi, Kredi Kayır Bürosu, Afm Sinemaları, Tele Kurye, Nesttle, Türkerler, 34 Solo, İlbak Holding, Destek Menkul, Finansbank, Turkcel Teknoloji, Ka, Sarıyer İlçe Emniyet, Demirören Şirketler Grubu, Kalder, Coliseum, Olmuksa, Orjin Grup, Cenay Grup, İstanbul Cerrahi Hastanesi, Sarıyer Belediyesi, Ekşioğulları, Doctor Renaud Paris, Devlet Planlama Başkanlığı, Hidromek, İncekara Holding

İletişim Bilgileri

Adres : Saray Mah. Küçüksu Cad. No:64/A Antasya Residence D:26 Umraniye, Istanbul,

Tel: +90 (216) 322 6222

FAX : +90 (216) 322 4300

Website: https://www.crema.com.tr/

E-MAIL : info@crema.com.tr

Yazar Hakkında

Emre Gökbudak

Yorum yazın