Reklam Ajansları

Basit Anlat

Garanti Bankası, ING Bank, Avon, İTÜ, Doğa Koleji, Castrol gibi markalara hizmet veren BasitAnlat, yaratıcılığın ve basitin gücünü merkeze alıp müşterilerinin anlatmak istediklerini TV ve internet filmleri, sosyal medya stratejileri ve tasarım hizmetleri sayesinde en basit haliyle karşı tarafa aktaran bir yeni nesil reklam ajansıdır.

Ajans Tanıtım Metni

Anlatmak istediklerinizi en yaratıcı ve basit haliyle karşı tarafa aktararak video içerik pazarlamasına yeni bir soluk getiriyoruz. Üstelik bunu, dakika başına belirlediğimiz sabit ücret garantisiyle sunuyoruz. Böylece sürpriz masraflarla karşılaşmıyorsunuz!

Canınızı sıkmayın, basitanlat’ın!

Hizmet Alanları

TV Reklamları

İnternet Reklamları

Sosyal Medya Stratejileri

Sosyal Medya İçerikleri

Tasarım

İç İletişim Videoları

 

Müşteriler/Referanslar

Turkcell, Doğuş Otomotiv, Ford, Yapı Kredi, Garanti Bankası, ING Bank, Avon, İTÜ, Doğa Koleji, Castrol, Müzik Bakkal, Logo, Türk Telekom, Yoyo İstanbul, Avivasa, Protel, New Holland, Atlas Holidays, Sosyalmedya.co, Destek Menkul Değerler, Listelist, Ak Sigorta, Bankalararası Kart Merkezi, Koç Sistem, Propa İnşaat, Saat&Saat, Aptamil, Meiller Kipper, Tekin, Borsa İstanbul Özel Pazar, Organik, Acıbadem Sigorta, Ahikart, Gusto Card, Uniq İstanbul, Huawei, Halk Emeklilik, Plus Kitchen, TRT1, Doğa Koleji, Garanti Yatırım.

 

İletişim Bilgileri

Adres:Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2.Kısım25. Sokak No:1025

Maslak/İstanbul

Tel: +90 212 287 30 70

Yazar Hakkında

Emre Gökbudak

Yorum yazın