Reklam Ajansları

Ahtapot Sosyal Medya

Ahtapot Sosyal Medya; Casper, Darüşşafaka Cemiyeti, Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Smeg, Dalgakıran Kompresör, Form Group, DB Schenker Arkas, Orjin Maslak ve Çevre Koleji gibi birçok değerli markanın dijital çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.Markanızı başarıya ulaştıracak sosyal medya yönetimi, web site tasarımı, dijital reklam, video prodüksiyon, monitoring gibi tüm dijital ihtiyaçlarınızın çözümü Ahtapot Sosyal Medya’da!

Ajans Tanıtım Metni

Kreatif dijitalizm mottomuzla dijital mecralarda, markaların kurumsal bilinirlik, prestij ve satış hedeflerine özel kreatif çözümler üreterek güçlerine güç katıyoruz.

Tutkuyla bağlı olduğumuz markalarımız için sosyal medya hesap yönetimi, web tasarımı, video prodüksiyon, dijital reklam ve online itibar yönetimi yapıyoruz.

Yetenekli ve dijitale gönülden bağlı uzman ekibimiz ile ses getiren dijital projeler üretiyoruz. Mutlak verimlilik ve özenli ekip çalışması, ajansımızın çalışma modelinin temelini oluşturuyor. Hizmet verdiğimiz her markanın ihtiyaçlarına uygun ayrı stratejiler geliştirerek dijital ve sosyal medya iletişim planı sunuyoruz.

Hizmet Alanları

  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Dijital Medya Planlama
  • İçerik Pazarlaması
  • Hareketli İçerikler
  • Web Site Yönetimi
  • Sosyal Sorumluluk Projeleri

Müşteriler/Referanslar

Bayer, Casper, Darüşşafaka, Askaynak, Nurol GYO, Köfteci Ramiz, Dalgakıran, Smeg, Schenker Arkas, Costa, Bursa Kebap Evi, Orjin Maslak, Çevre Koleji, AÇEV, Hertz, Natracare, Yaşaroğlu, Jaga, TEV, Ceres, Silvanus, Askidanevar.com, Arkhe Mimarlık, Nımb, Koni, Gökçe Brülör, Sosyalgirişim.com.

İletişim Bilgileri

Adres: Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sok.
Çelik İş Merkezi A Blok No:11 D:19 Şişli / İstanbul
Telefon: 0(212) 212 32 33
E-posta: info@ahtapotsm.com

Yazar Hakkında

Emre Gökbudak

Yorum yazın