Firma Haberleri

Sporda ve günlük kullanımda rahatlığın adı; Adidas Samoa

adidas ayakkabı barçın samoa

Sportif hayata ve günlük kullanıma yönelik ürettiği spor ayakkabılarıyla tüketicilerin gönlünü fetheden Adidas, Samoa spor ayakkabı modelleri ile yaşamınıza şıklık, estetik ve konfor katmaya devam ediyor.

Spor tutkunlarının yanı sıra, günlük yaşamında esneklik ve rahatlığa öncelik verenlerin en çok tercih ettiği Adidas Samoa spor ayakkabı modelleri, unisex formunda ve farklı renk seçenekleri ile tercihinize sunuluyor.

Yeni Üretim Teknolojisi ile Konfor Ayağınızda

Adidas’ın ünlü Originals kategorisinin klasikleşmiş serisinde kendine yer bulan Adidas Samoa spor ayakkabı modelleri, markanın geleneksel çizgilerini korurken; sade, şık, sportif ve aynı zamanda modern bir görünüm sergiliyor. Tasarım ve kullanılan malzeme ile tüketici ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayan ürün, spor yaparken sarf ettiğiniz eforu ve ayaklarınızda hissettiğiniz ağırlığı dengeli bir biçimde bedeninize yayıyor. Çünkü Adidas Samoa, kullanılan iç malzeme desteği ve üst düzey üretim teknolojisi sayesinde, ayak hareketlerine esneklik kazandırırken, vücut dengesini de gözeterek; kullanıcıların gerek spor aktivitelerinde gerekse yürüyüş performanslarında maksimum konfor elde etmesini sağlıyor.

adidas samoa spor ayakkabı

Şehirde, Doğada, Her Yerde

Adidas’ın modern ve klasik çizgilerini çarpıcı bir biçimde harmanlayan Adidas Samoa spor ayakkabı modelleri, hem şehir hayatı hem de doğadaki outdoor etkinlikleri için benzersiz bir seçenek sunuyor. Ürün, her türlü giyim tarzınızla birlikte tam bir şehir ayakkabısı karakterine bürünürken, açık havada ve şehir dışındaki doğal alanlarda trekking ya da hiking ayakkabısı kimliğine soyunabiliyor. Böylece Adidas Samoa, bu çok yönlü kullanım alanı vasıtasıyla sizi hem şehirde hem de doğada yalnız bırakmıyor. Terletmeyen bir iç donanıma ve sağlam kauçuk dış taban kaplamasına sahip Adidas Samoa spor ayakkabı modelleri, bu özellikleri sayesinde güçlü ve sağlam bir duruş sergiliyor. Üst kaplamadaki sentetik saya deri ise ürünün şıklığına, ışıltısına ve estetiğine dikkat çekiyor. Siyah ve beyaz renk seçeneklerindeki kirli beyaz orta taban, Adidas Samoa spor ayakkabı modellerine unisex bir çizgi kazandırıken, ürünün ön kısmını saran klasik kauçuk burun koruması, geleneksel Adidas sağlamlığına ve güvenine vurgu yapıyor. Ayakkabınızın kimliğini göz önüne çıkaran göz alıcı mavi dil etiketi, Adidas’ın klasikleşen Trefoil logosu ile bezeli topuk yüzeyi ve ayakkabı genelindeki metalik renk vurgusu, ürüne şık ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Adidas Samoa, bu ekstra özellikler, ince detaylar ve donanımlar sayesinde kadın spor ayakkabı modelleri ve erkek spor ayakkabı modelleri trendlerinde ikonik bir tarz yaratıyor. Ayrıca ürün, ayak ısısını dengeleyen iç termal yapıya ve kumaş bir astara sahip bulunuyor.

Şıklığı, zarafeti ve estetiği, bir spor ayakkabı ile kolayca yakalayabileceğiniz en uygun seçenek olan Adidas Samoa spor ayakkabı modellerini, barcin.com‘un hızlı ve güvenilir sipariş sistemi sayesinde, uygun fiyat ve kampanya avantajları ile ayakkabı koleksiyonunuza kolayca dahil edebilirsiniz. Ayrıca tüm Adidas Samoa çeşitleri için Barçın mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Yüzyıla Yaklaşan Kalite Arayışı

Bugün dünyanın bütün spor aktivitelerindeki marka görünürlüğü, spor ve günlük hayata yönelik giyim ve aksesuar serileri ve tüm yaş gruplarının kullanımına sunduğu estetik, sağlam, güçlü, şık ve modern tasarımlı spor ayakkabı modelleriyle göz dolduran Adidas’ın efsanevi üç bantlı logosunun hikayesi, kurulduğu 1920’li yıllara kadar uzanıyor. Adidas Samoa ve tüm serilerdeki spor ayakkabı modellerinde kullanılan üç bant görseli, Almanya’nın Bavyera eyaletindeki küçük bir kasaba olan Herzogenaurach’daki ilk ürünlerde, ayakların yan tarafını desteklemesi için kullanılan detaylardı. Bu detay öylesine benimsendi ki; üç bant uygulaması spor ayakkabı kullanımını kolaylaştırıyor, yan destekler sayesinde ayaklar ayakkabının içinde sabit kalıyor ve sonuç olarak da üst düzey bir konfor elde ediliyordu. İşte o tarihlerdeki üç bant uygulaması, bugün Adidas’ın; kaliteli, sağlam, modern ve ergonomik ürün anlayışını temsil ediyor. Adidas Samoa ve tüm Adidas spor ayakkabı modellerinin üretimine yansıyan bu anlayış, günümüzde, üretim teknolojisindeki gelişmelere paralel olarak büyüyor ve tüketici memnuniyeti odağında şekillenmeye devam ediyor. Başta spor ayakkabı olmak üzere spor giyim ve aksesuar alanında bir dünya markası olan Adidas, markasının gücünü ve yıllara dayalı bilgi birikimini, kullanıcıların üst düzey verimlilik elde etmesi için kullanıyor. Adidas Samoa spor ayakkabı modeli, tüm bu koşullara sahip üretim teknolojisi ve hitap ettiği geniş kullanım alanı ile Adidas ailesinin vazgeçilmez bir üyesi konumunda bulunuyor.

Adidas Samoa ile koşmak ya da yürümek, sizi uçmak kadar özgür hissettirecek.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın