Facebook Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri

8 Mart’ta Kadınları Unutmayın!

Dünya Kadınlar Günü Facebook Kampanyası

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hala bir Facebook kampanyanız yok mu? Hala geç kalmış sayılmazsınız, appssolut ile Facebook kampanyalarınızda kullanabileceğiniz bir çok uygulamayı hemen BUGÜN yayına alabilirsiniz.

Örnek Kampanya: “En Sevdiğin Kadına Teşekkür Et”
Hayranlarınızı hayatlarında en değer verdikleri kadına (Anne, eş, sevgili, abla, kız kardeş gibi) olan sevgisini ve şükran duygularını ifade etmesine yardımcı olacak bir metin yarışması düzenleyin ve ufak bir ödülle cazip kılın. Sitenizden, sosyal hesaplarınızdan ve Facebook reklamları ile de duyurusunu yapın. Kadınlar Günü’nde herkes en sevdiği kadınlar için duygularını ifade etmek isteyecektir. Kendi duvarları yerine bırakın bunu sizin uygulamanızda yapsınlar.Bu makale yarışması uygulamasını appssolut ile dakikalar içinde ve sadece 34,99‘ya sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

Benzer şekilde kendi geliştireceğiniz konseptler için

  • Fotoğraf Yarışması
  • Video Yarışması
  • Ses Yarışması
  • Hafıza Oyunu

gibi uygulamaları hızlı bir şekilde sayfanıza uygulamanız mümkün.
Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden çevremizi güzelleştiren tüm kadınların Kadınlar Günü Kutlu Olsun! 🙂

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın