Uncategorized

Sevgililer Günü Hediyesi Kolay Oto’dan

14 Şubat’ta başlayan ve Şubat ayı boyunca devam eden #BenimAskimArabam yarışması ile  Kolay Oto bir çifte sevgililer günü hediyesi olarak tek taş yüzük kazandırdı.
Uygulama yazılımı ve yönetimi ReputeUs sosyal medya ekibi tarafından hazırlanan #BenimAskimArabam kampanyasında, Kolay Oto takipçilerinden, arabaları ile çektikleri fotoğrafları Kolay Oto’nun Facebook sayfasında yer alan uygulamaya yüklemelerini istedi. Kazanan, yüklenen fotoğraflara gelen oylarla belirlendi.
Sektörde yenilikleri ve teknolojiye hakimiyeti ile araç sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını kolay bir şekilde halletmesini sağlayan Kolay Oto zaman zaman yaptığı kampanyalar ile takipçilerini sevindirmeyide ihmal etmiyor.
1636 kişi 33 yarışmacı arasından seçimini yaptı ve en çok oy alan fotoğrafın sahibi Ozan Hekimbaş, Kolay Oto’nun Sevgililer Günü uygulaması sayesinde eşine güzel bir tek taş yüzük hediye etti.
Ozan Hekimbaş “Bir tanecik kızımın mükemmel annesine (Eşime) çok güzel bir sürpriz yaptım Kolay Oto sayenizde. Her şey için teşekkürler. Her zaman önde ve lider bir firma olmanız dileklerimizle sevgiyle sağlıkla kalın” sözleri ile hediyesini Kolay Oto Facebook sayfasında paylaştı.  
“Arabanıza bakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı” sloganı ile çalışmalarına devam eden Kolay Oto, sosyal medyada bu tarz sürprizlere devam edeceklerini belirtti. Bu tarz sürprizleri kaçırmak istemeyen ve arabasının bakımını en kolay şekilde yapmak isteyen araba sahipleri Kolay Oto’yu izlemeye devam edin.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın