Firma Haberleri

Haber Sitesi NeOgazete.com Yayına Girdi!

neogazete haber sitesi

Türkiye’deki haber sitelerini çeşitliliğini artıracak ve haberciliğe yeni bir soluk getirecek olan NeOGazete.com yayına girdi!

Merak edilen ama her yerde bulamayacağınız haberleri gündeme taşıyarak, haberciliğe çok seslilik getirmeyi amaçlayan NeOgazete.com’un kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Anıl Tuna hedeflerini sosyalmedyal.com’a anlattı.

Anıl Tuna, “NeOgazete ile Türkiye’deki habercilik anlayışını değiştirmeye geliyoruz. Kafaya takılan hiçbir şey kalmayacak, kimse kusura bakmasın artık NeOgazete.com var.” dedi.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın