Facebook Sayfa Sınırlaması ve Birleştirmesi Engelleme

Facebook Sayfa Sınırlaması ve Birleştirmesi Engelleme Çözümü

Facebook sayfa sınırlaması ile karşılaşan kullanıcılar sayfalarının isimlerini değiştirme ve birleştirme konusunda önleri tamamen tıkanabiliyor. Bu genelde sayfasının ismini yanlış prosedürle değiştirmeye çalıştıkları için gerçekleşiyor.

Sayfa ismini kendi değiştirmek isteyen kullanıcıların bazıları ilk ya da 2. aşamada Facebook tarafından engelleniyor. Bu yüzden isim değiştirirken bu sizin için çok önemli değilse yapmayabilirsiniz.

Örnek vaka: Sayfa ismini değiştirmek isterken ilk aşamayı tamamlayıp ikinci aşamada sayfası sınırlama ve engelleme alan bir okuyucumuz sorununu ve aldığı uyarıları aşağıdaki gibi paylaştı.

Sayfanın adının değiştirilmesi engellendi.
Sayfanın birleştirilmesi engellendi.

Konu hakkındaki detaylı yazımı için tıklayın: FacebookSayfa İsmi Değiştirme
Ücretli danışmanlık için tıklayın: İletişim

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

2006 başında blog yazma heyecanıyla kendimi kaptırdığım dijital dünya sonrasında mesleğim ve hayatım haline geldi. 2008'de serbest zamanlı, 2012 sonrasında ise profesyonel olarak dijital pazarlama uzmanı/danışmanı olarak çalıştım. Ulusal ve global birçok farklı marka içi dijital pazarlama hizmetleri verdim. Çeşitli blog ve portallarda dijital pazarlama, dijitalleşme, yenilikçi teknolojiler, sosyal mecralar ve yeni iş fikirleri gibi beni heyecanlandıran konular üzerine yazmak yapmaktan en çok keyif aldığım işlerin başında geliyor.

Yorum yazın