Uncategorized

Youtube Video Capture Uygulaması

Youtube video paylaşımını daha hızlı bir hale getirmek için “Video Capture” uygulamasını dün blogundan duyurdu. Uygulama iPhone ve iPod Touch için uyumlu ve iTunes Store‘da yerini aldı.Yakında Android sürümünün de çıkacağı belirtiliyor.

Uygulama ile video paylaşımı çok daha hızlı bir hale geliyor. Video kaydını uygulamayı açarak yaptıktan sonra kaydı bitirdiğinizde bir başlık seçip, Youtube, Google Plus, Facebook, Twitter seçeneklerinden istediklerinizi seçip anında paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın kimler tarafından görülebileceğini de kolayca seçebiliyorsunuz.

Ayrıca uygulama ile otomatik renk düzeltme, sabitleme, kırpma ve müzik parçaları ile videolarınızı kolayca düzenlemeniz araçlar bulunmakta.  Dilerseniz daha sonra Youtube üzerinden de yaptığınız bu değişiklikleri kaldırabiliyorsunuz.

Youtube Capture Uygulaması İçin Screenshots

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın