Uncategorized

Yaratıcı Vine Videoları

Zach King eğlenceli kısa videolar konusunda tam bir fenomen, yayınladığı videolarla yıllardır youtube ve diğer sosyal mecralarda oldukça başarılı içeriklere imza atmış biri. Zach King özellikle de geçen yıl Twitter’ın video paylaşım platformu Vine ortaya çıktıktan sonra dünya çapında fenomen haline geldi.

yaratıcı vine videoları

Zach King’in başarılı olmasının sebebi ise videoları başarılı bir şekilde düzenlemesi. Parlak fikirleri uygulayarak çekim yaptıktan sonra Final Cut Pro programı ile düzenliyor ve ortaya 6 snlik eğlenceli ve ilginç içerikler çıkıyor. Zach King aynı zamanda finalcutking.com blogunda da video animasyon düzenleme hakkında paylaşımlar yapıyor.

Twitter’da 18Bin, Facebook’ta 60Bin kadar takipçiye sahip olan Zach King Vine’da 600Bin’den fazla kişi tarafından takip ediliyor. Youtube’da gene 400Bin kadar takipçisi var. Video temelli sosyal ağlarda farkını ortaya koyuyor.

Zach King’i Vine tarafından desteklendiğini düşünenler de yok değil, çünkü Zach King gibi kaliteli içerik üretenler sayesinde Vine da daha geniş bir kitleye ulaşıyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın