Uncategorized

Windows Phone Twitter Uygulaması için Yeni Özellikler

windows phone twitter uygulaması

Twitter Windows Phone 3.0 için uygulamasını güncelledi. Güncelleme ile birlikte birçok yeni özellik geldi. Özelliklere kısaca bakalım:

  • Kilitli ekranda son tweet: Ekran kilidi aktifken arkaplan twitterdaki son tweetiniz olabilir. Bunun için ayarlar bölümünden ekran kilidini yapılandır kısmından bir twitter hesabı seçebilirsiniz.
  • Daha fazla çeviri : Tweetleri 54 ayrı dile Bing Translator ile çevirebilirsiniz.
  • Twitter’da hızlı arama : Ekrana bir anahtar kelime iğneleyerek takip ettiğiniz konulara kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Bildirimler : Takip ettiğiniz kişilerin bir kısmından ya da hepsinden bildirim alma seçeneği.
  • Daha iyi arama sonuçları : Arama ve keşfet bölümündeki sonuçlarda iyileştirmeler yapıldı, aradığınız konuyla alakalı tweetler ile birlikte fotoğraf ve videolar da görüntülecek.
  • Siyah tema : Okurken arkaplanı siyah sevenler için siyah tem seçeneği de yeni özellikler arasında geldi, ayrıca bu daha az ekran ışığı ve pil tasarrufu demek.

Windows Phone Twitter Uygualası Ekran Görüntüsü

Windows Phone Twitter Uygualası Ekran Görüntüsü

Windows Phone Twitter Uygualası Ekran Görüntüsü

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın