Etkinlikler

Web Analizi Kworks’ta Konuşulacak!

web analizi etkinligi dijital pazarlama

Web analizi, pazarlama faaliyetlerini dijital pazarlama kanalları üzerinden yapan işletmeler için hayati konulardan biri.

Dijital pazarlama uzmanları web projelerinde başarılı bir sonuç elde edebilmesi için web analizi konusunda yetkinliklere sahip olmaları büyük önem taşıyor. Çeşitli firmalara dijital pazarlama hizmetleri veren ve web analizi konusunda tecrübeye sahip isimlerin katılımı ile düzenlenecek Influencer Days – Web Analytics etkinliği 21 Şubat’ta Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde (Kwork) gerçekleşecek.

Etkinlik Burkay Yapağcıoğlu’nun moderatörlüğünde Yılmaz Bozan, Cemil Toksöz, M. Esad Tatlıpınar’ın konuşmacı olarak katıldığı bir panel şeklinde gerçekleşecek.

Katılımın ücretsiz olduğu  etkinlik KWORKS’ün ev sahipliğinde 21 Şubat Salı günü saat, 18:30-21:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Etkinlik Programı

18:30-19:00 – Networking

19:00:19-15- Pazarlama Türkiye Girişim Serüveni – Ender Satıcı

19:15-21:00- Influencer Days – Web Analytics

Etkinlik herkesin katılımına açık ve ücretsiz olup, aşağıdaki formu doldurmak zorunludur.

 


Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın