Mobil Sosyal Medya Siteleri Twitter

Twitter Android Tablet Uygulaması

Twitter Android işletim sistemli Samsung tablet kullanıcıları için mevcut uygulamasını güncelledi fakat uygulama şu an için sadece yeni model Galaxy Note 10.1 tabletlerde kullanılabiliyor.

Şimdiye kadar kullanılan adroid mobil uygulaması ve mobil site tabletler için uyumlu değildi ve tablette kullanılmak istendiğinde ekranın büyük kısmı boş kalıyordu. Uygulama güncellenen haliyle tabletler için çok daha kullanışlı bir hale geliyor olacak.

Android uygulamasının yeni sürümünde artık bir video, resim ya da makale linkinin üzerine tıklandığında aynı sayfa içinde içinde görüntüleniyor. Çoklu ekran görüntüleme özelliği ile linklere tıklandığında ekran ikiye bölünüyor, aynı ekranda sayfa değiştirmeden yeni bir sekme açılıyor.
Yeni sürümün önemli özelliklerinden biri de bir fotoğraf yüklerken üzerinde çizim yapılabilmesi. Yalnız bu özellik de gene S-Pen kalem ile yeni Galaxy Note tablette kullanılabiliyor.
Twitter Android Tablet Uygulaması Arayüzü
Twitter Android Tablet Uygulaması Arayüzü
Twitter Android Tablet Uygulaması Arayüzü Doodle

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın