Uncategorized

Türkiye’nin En Büyük Sosyal Ağı

Tadım’ın yeni reklam filmi “sosyal ağ” vurgusu ile oldukça dikkat çekiyor ve son dönemlerin en iyi reklamlarından biri diyebiliriz.

Reklamda Türk insanının sosyal ağlardan çok daha önceki sosyalleşme durumunu ele alınıyor. Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği kaliteli bir iş çıkmış ortaya.

Fakat Tadım’ın sosyal ağ reklam filmi olmasına karşın kendisi sosyal ağlarda yok. Bu sebeple reklamın internet mecralarındaki izlenme sayısı da düşük görünüyor.

Eğer sosyal ağlarda olmamayı kendisinin “Türkiye’nin en büyük sosyal ağı” olma iddiasından yapıyor ve sosyal ağlarda olmayarak bunun üzerinden bir sosyal medya kampanyası yürütüyor olacaksa devamını gerçekten merak ediyorum.

Reklam filmi Rafineri’nin elinden çıkmış gözüküyor, iyi de bir iş çıkarmışlar.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın