Mobil Sosyal Medya Siteleri

Tango Hesap Silme / Nasıl Tamamen Silinir?

Tango yıllardır kullanılan ve son bir yıl içinde oldukça popüler hale gelen sosyal mesajlaşma ve sesli/görüntülü arama uygulaması.

Uygulama çokça kişi tarafından kullanılıyor ve kullananların sayısının çokluğuyla birlikte hesabını kaldırmak ve tamamen silmek isteyenler de kullananların çokluğuyla artmış oluyor.

Tango Hesabı Nasıl Kaldırılır?
Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor, uygulamayı cihazınızdan kaldırmış olmanız, hesabınızı kaldırmış olduğunuz anlamına gelmiyor. Uygulamayı kaldırmakla sadece hesabı kullanmıyor oluyorsunuz fakat orada bıraktığınız bilgiler aynen kalıyor ve isminizle ya da e-posta adresinizle sizi arayanlar profilinize ulaşmaya devam ediyor.

Tango Hesap Silme

Tango hesabını tamamen silmek için aşağıdaki form doldurmanız gerekiyor. Böylece tüm bilgileriniz 72 sonra silinmiş(!) oluyor ve arayan kişiler kişi tangoda bulamıyor ya da arkadaş listenizdeki kişiler sizi göremiyor.

Formu doldururken dikkat etmeniz gerekenler:
Phone Number : Bu kısma telefon numaranızı ülke kodu ile girmeniz gerekiyor Örneğin; +90 530 5554433 gibi ya da (+90) (530) 5554433 şeklinde
Full name yazan yere isim soy isim,
Email Address kısmına üye olurken girdiğiniz mail adresiniz (Zorunlu değil),
Country bölümünden Türkiye’yi seçin,

Daha aşağıdaki kısımları ise kafanıza göre sallayabilirsiniz, sırasıyla Tango’yu neden sildiğiniz, ne için kullanmış olduğunuz, cinsiyetiniz ve Tango’dan sonra hangi uygulamayı kullanabileceğiniz soruluyor. Son olarak da öneri, şikayet gibisinden geri bildirimlerinizi iletebileceğiniz bir yazı alanı var. Formu gönderdikten sonra 3 gün sonra hesabınız tamamen silinmiş olacak.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

88 Yorum Yapıldı

Yorum yazın