Firma Haberleri

SOSYALMEDYAL.COM Yayına Giriyor!

Merhaba Dünya! SosyalMedyal.com olarak bugün domaini aldık ve kısa süre sonra gerçek anlamda yayınımıza başlayacağız.

Şimdilik tek kişi olarak ayakta tutmayı planladığım Sosyalmedyal.com’u Sosyal Medya alanındaki bilgi birikimim ve yeni başladığım FSMSEM Sosyal Medya Uzmanlığı kursundaki deneyimlerimle iyi bir noktaya getirmeyi hedefliyorum. İlerleyen zamanlarda başka arkadaşların katılıma durumu da olabilir.

SosyalMedyal.com’da tamamen Sosyal Medya üzerine odaklanarak, donanım ve diğer ayrı konuları ele almadan, bu alanda yayın yapan diğer sitelerden ayrılarak Sosyal Medya üzerine gerçek anlamda odaklanabilmiş tek ilk site olmayı hedefliyorum.

Daha öncede 2010 Şubat ayında Networkistan.com ile aynı tarz bir site kurmuş ama öğrencilik ve çalışma durumuna ek olarak diğer web projelerinden zaman ayıramadığım için kapatmak zorunda kalmıştım.

Şimdi tamamen Sosyal Medya üzerine odaklanmanın da verdiği rahatlıkla kısa sürede mevcut siteler arasından sıyrılarak Sosyal Medya konusunda ilk referans alınan sitelerden biri olması için çalışmaya hazırım. Bizi izlemeye devam edin…

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın