Sosyal Medya Siteleri Twitter

Siz Twitter’da Değilken Neler Oldu?

Siz Twitter'da yokken twitter ios yeni özellik siz burada yokken

Artık siz Twitter’da offline olduğunuzda takip ettiğiniz hesaplardan atılan popüler tweetleri oturum açtığınızda da karşınıza çıkıyor olacak.

Örneğin Twitter oturumunuzu kapattınız ya da tarayıcınızda sayfayı, cihazınızda uygulamayı kapattınız ve bir süreliğine açmadınız. İşte bu arada takip ettiğiniz hesaplardan kaçırmak istemeyeceğiniz tweetler atılabilir. Twitter’a yeni eklenen bu özellik ile en fazla birkaç tweet olarak şekilde Twitter’ınız kapalıyken görmediğiniz tweetlere ulaşabiliyor olacaksınız.

Bu tweetler daha önceki etkileşimlerinize ve bazı değişik parametrelere belirleniyor olacak.

“While you were away” olarak başlığı altında sunduğu bu özellik iOS kullanıcılarına sunulmaya başlandı bile ve yakında twitter.com ve Android uygulamasında da yer alacak.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın