Uncategorized

Pinterest Artık Türkçe Oldu!

Popüler fotoğraf paylaşım ve listeleme sitesi Pinterest artık Türkçe olarak da hizmet vermeye başladı. Türkçe kullanabilmak için ayarlar kısmında dilinizi değiştirmeniz gerekiyor.

Ayarlar sayfasına https://www.pinterest.com/settings/ adresinden girerek dil seçeneğinizi değiştirebilir ve Pinterest’i Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Pinterest’in kullanıcılarına gönderdiği bilgilendirme e-maili şu şekilde

Bugün Pinterest’in Türkiye’ye geldiğini duyurduğumuz için çok heyecanlıyız. Sevdiğiniz şeyleri bulmak için Pinterest’i artık Türkçe kullanabilirsiniz.
Yeni dile geçmek için bugün oturum açın. Ana sayfa akışınızın en üstünde, Türkçe sürüme geçmenize yardımcı olacak bir mesaj göreceksiniz.
Umarız hoşunuza gitmiştir! Unutmayın: İnternetteki diğer siteleri ziyaret ettiğinizde gözünüze takılanları kaydetmek için her zaman Pin Itdüğmesini kullanabilirsiniz.
İyi Pinlemeler!

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın