Firma Haberleri

Oyun Siteleri

oyun oynama siteleriOyun dünyası bilgisayar icat edildiğinden günümüze sürekli sayısını ve maddi gelirini artırarak devam ediyor.

Son 5 yıldır iyice yaygınlaşan mobil akıllı telefonlar sayesinde cebimize kadar girip bizi oldukça meşgul eden mobil oyunlardan tutun bilgisayar başında kıyasıya oynanan online strateji savaş ve kelime oyunları oldukça popüler oyunlar arasında. 

Tabi bu sektörde çocuk oyunlarını barındıran sitelerde yok değil. Oyun Galeri bu en güzel oyunları barındıran sitelerden sadece birisi değil. Türkiye’nin Oyun Galerisi sloganıyla 7’den 70’e her yaştan insana hitap eden oyunlar bulunduran site son zamanlarda eklediği 3D Oyunlar ve mobil dünyada adından sıkça söz ettiren oyunları sizlere sunuyor. En son kapanan oyun Flappy Bird Oyunu bu dinamik sitede bulup oynayabilirsiniz. 

Sitenin diğer ünlü ve revaçta olan oyunları ise. Şahin Sürme Oyunu olarak ön plana çıkıyor. Öğrenciyseniz ya da çalışan biriyseniz akşam eve geldiğinizde tüm yorgunluğunuzu oyungaleri.coma girerek dindirebilirsiniz. Yeni çıkan çizgi film AYAS’ın maceralarının oyunu bile bu sitede. AYAS Oyunu oynamak için beklemenize gerek yok.Eğlenceli vakit geçirmek ve stres atmak için birebir. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

1 Yorum

  • Elinize sağlık güzel bir paylaşım.

    Sitene ekle özelliği sunmaktayız. Ücretsiz flash oyun ve resim paylaşımı sağlıyoruz.

    Teşekkürler.

Yorum yazın