Facebook PR Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri

Oreo Yerelleştirilmiş Facebook Gönderileri ile Türkiye’de!

istanbul sen mi buyuksun benmiOreo aslında 2013 yılından beri Türkiye’de. Fakat son 10 gündür Türkiye’ye göre yerelleştirilmiş Facebook postları ile adından oldukça söz ettiriyor

Oreo’nun Facebook postları pek çok kişi için bisküvisinden daha lezzetli diyebiliriz. Türkiye için yeni hesap açmadığı dikkat çeken Oreo, global sayfası üzerinden Türkiye konum hedeflemesi ile paylaşım yapıyor. Bu paylaşımlar düzenli bir planla devam edecek mi ilerleyen günlerde göreceğiz.

Yeşilçam, tavla ve döner gibi bizi anlatan konular üzerinden içerikler paylaşan Oreo’nun Türkiye için yaptığı paylaşımlar global markaların yerelleştirilmiş içerikleri için güzel örnekler barındırıyor.
Oreo tavla oyunu Türkiye
Oredo facebook
oreo Erzurum
Oreo Facebook paylaşım
Oreo ürkiye Facebook

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

1 Yorum

  • Beykent Üniversitesi İletişim tasarım 4.sınıf öğrencisiyim İstanbul Yeni Havalimanı Kurumsal İletişim Departmanında 2016 Mayıs itibariyle tam zamanlı stajyerim alanım Dijital Medya Yönetimi yazılarınız oldukça iyi tebrik ederim. Gönüllü yazar olabilirsem ben de yazmak isterim ama öncesinde yazılarınızın takibi güncel olarak görmekten mutluluk duyacağım.

Yorum yazın