Uncategorized

Murad Osman #followmeto ile Sosyal Medya Fenomeni Oldu

Murad Osman Instagram Beni Takip Et

Instagram bugün blogunda Türk asıllı Rus fotoğrafçı Murad Osman ve sevgilisi Nataly Zakharova’nın #followmeto (beni takip et) etiketiyle paylaştıkları fotoğraflara yer verdi.

Murad Osman‘nın fotoğrafları uzun zamandır sosyal medyada özellikle de yabancılar arasında sıkça paylaşılıyordu.

İlk fotoğraf tatile gittikleri Barcelona’da Murad’ın sürekli fotoğraf çekmesinden  Nataly’nin rahatsız olup, Murad’ı elinden çekip ilerletmek isterken tesadüfen çekilmiş. Daha sonra pek çok farklı mekanda aynı pozla fotoğraf çekerek #followmeto etiketiyle paylaşan Murad Osman’ın fotoğrafları oldukça beğeni topluyor.

Murad Osman’ın instagram’da 172.000 takipcisi bulunuyor. Daily Mail ve Huffington Post gibi oldukça popüler siteler de Murad Osman’ın bu fotoğraflarını daha önce yayınlamıştı.

followmeto murad osman
followmeto murad osman
Followmeto murad osman instagram

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın