Sosyal Medya

Monster.com.tr Kapanıyor

Monster Türkiye’deki hizmetine son vereceğini açıklayan bir e-posta bültenini tüm üyelerine gönderdi. 28 Aralık 2012 tarihinden sonra site hizmet vermeyecek. Bu tarihten sonra site kullanıcılarının tüm kayıtlı bilgileri ise veritabanından silinmiş olacak. Monster’dan gönderilen mail şu şekilde :

Sayın Site Kullanıcısı, Monster Türkiye Web Sitesi 28 Aralık 2012 tarihinde kapatılacak ve tamamıyla hizmet dışı kalacaktır. Gizlilik politikamız gereği tüm kişisel ve özgeçmiş bilgileriniz eş zamanlı olarak Monster veritabanından silinecek ve ulaşılamıyor olacaktır. Bu zamana kadar sitemize göstermiş olduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, Monster Recruitment İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Ltd Şti.

Rakipleri Kariyer.net ve Linkedin yanında son derece zayıf kalan monster son zamanlarda iyice geri planda kalmıştı. Site diğer ülkelerde yayınına devam edecek.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın