Etkinlikler Mobil

Mobil Uygulamanızın Etkileşimini Artırın

Mobil Uygulama Etkileşimini Artırma

Mobil uygulamaların hedeflediği sonuçlara erişebilmesi için kullanıcıyı uygulamaya ne kadar ve ne şekilde bağladığınız çok önemli. Bugün karşılaştığımız birçok uygulama bunu yapabilmek için;  içinde oyunlaştırma öğeleri bulunduruyor ya da uygulamanın değer vaadi etrafında birleşen bir komunite kuruyor.

Mobil Istanbul ‘da şubat ayı etkinliğinin konusu “Engagement Tips for Mobile Apps” olacak ve oyunlaştırma, komunite geliştirme gibi konuları konuşacağız. 25 Şubat Perşembe akşamı 19:00 ‘da gerçekleşecek olan etkinlikte Turkcell ‘den Burak Kaymaz ve Twentify ‘dan Vlada Pechenaya konuşmacı olacak.

PROGRAM

19:00 – 19:15 Kayıt & Tanışma
19:15 – 20:00 Burak Kaymaz – Çare Oyun !

Açıklama

Mobil uygulamaların geliştirme aşamasından başlayarak,  ilk indirme heyecanı, gelişimi, yeni versiyonları,  indirilme  ve kullanıcılarla etkileşim süreçlerini konuşacağız. Heyecan verici kısmı ise “Oyunlaştırma” kurgularının zorlu süreçte işimizi ne kadar kolaylaştırdığı olacak.

20:00 – 20:15 ARA
20:15 – 20:45 Vlada Pechenaya – “Building the Community Around Your Mobile App”

Etkinlik Kayıt Sayfası için Tıklayın

(Basın Bülteni)

Etkinlik Sonrası Fotoğraflar

Mobil İstanbul tarafından gönderildi 12 Mart 2016 Cumartesi

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın