Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri

MHP’li Oktay Vural Vine Fenomeni Oldu!

Oktay Vural Vine Videoları

Son dönemde CHP’nin sosyal mecralar için hazırlanmış reklam filmleri ve sosyal medya kampanları dikkat çekerken öte yandan yıldızı parlayan bir siyasetçimiz daha var: Oktay Vural

Oktay Vural’ın çok değil, iki adet vine videosu var fakat milyonlarca kişiye ulaştı. Arkasında profesyonellerin bulunduğu izlenimi veren ve biraz da kasıntı görünen CHP’nin video ve içeriklerinin yanında Oktay Vural’ın vine’ları çok daha sıradan ve paylaşılası görünüyor.

AKP hakkındaki yolsuzluk iddialarının esprili bir şekilde eleştirildiği videolar Oktay Vural’ın kendi hesabına yüklenmek yerine videoda da yer alan Vine fenomeni Berat Toksöz’n hesabından yüklendi ve Oktay Vural da etiketlendi. Bu iki paylaşım ile Oktay Vural 10 binden fazla Vine takipçisine sahip oldu. İşte Oktay Vural’ın Vine hesabı ve o videolar:

 

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın