Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri

Mergeen.com YENİ SOSYAL PAYLAŞIM SİTESİ

türk işi sosyal ağ

Mergeen.com yeni bir sosyal ağ. Friendfeed benzeri ve Twitter’daki gibi karakter kısıtlaması var ama daha fazla 280 karakter. Şu anda site Beta aşamasında ve sıfır kilometre. Yazılım ve tasarımcı Volkan Şengül tarafından ortaya konan bir çalışma. Tamamlanacağı zamanı merakla bekliyoruz.

Sitedeki hakkında yazısı :

Mergeen nedir ?
Mergeen, ilgini çeken kişiler ya da gruplar ile etkileşime geçerek kaynaşmanı, fikir alışverişinde bulunmanı ve bilgiye hızlı akış sayesinde kolayca ulaşmanı amaçlayan bir sosyal ağdır.
Mergeen kelimesi, ingilizcede kaynaşma anlamına gelen “merge” ve Türk mitolojisinde bilgiyi temsil eden tanrı olan “mergen” kelimelerinden türetilmiştir.
Hemen üye olarak, fotoğraf, video, bağlantı ve çok daha fazlasını hızlı ve kolay bir şekilde paylaşabilirsin.

Neden Mergeen kullanmalıyım ?
Basittir: Mergeen’de herhangi bir şeyi takipçilerin ile paylaşmak için sadece bir tıklama yeterlidir. Hızlıdır: Takip ettiğin kişilerin güncellemelerini gerçek zamanlı olarak görür; olup biteni kaçırmazsın.
Etkileşimlidir: Hızlı ve kolay bir biçimde takip ettiğin kişilerin paylaşımlarına yorum yapabilir, beğenebilir yada arkadaşların ile paylaşabilirsin.
Başlamak kolaydır: Sadece adın ve e-posta adresini girerek veya Facebook hesabını kullanarak da tek tıklamayla hesap oluşturabilirsin.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

2 Yorum Yapıldı

  • Toplist ekle ,Site Ekle ,Dizin Ekle , Toplist Ekle , Link Ekle , Firma Ekle Website Ekle , Site Analiz , Seo Analiz , Google Sıra Bulucu , Ur Ekle , Website Ekle , Dizin Siteleri ,toplist siteleri Dizin Siteleri www webmaster burda com

Yorum yazın