Sosyal Medya Sosyal Medya Siteleri

Mayorluk Yarışı Tekrar Başladı!

Swarm Mayor Olmak

Foursquare geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Swarm uygulamasını yayınlayarak check-in yapma gibi bazı temel fonksiyonlarını Swarm’a bırakmıştı ve ciddi bir değişim geçirmişti.

Foursquare’de yer alan mayorluk yarışı da Swarm’da daha farklı bir hal alarak check-in yarışı herkese karşı değil sadece arkadaşlara karşı olacak şekilde daraltılmıştı. Böylece bir mekanın birden çok mayoru olabiliryordu. Fakat mayorluk bu haliyle Swarm’da ilgi çekiliğini yitirdiği için Foursquare tekrar bir değişikliğe gitti.

Swarm Mayor Nasıl Olunur?

Dün yayınladığı bir blog yazısıyla mayorluk yarışının eski halinin daha eğlenceli olduğu için tekrar eski sisteme geçildiği duyuruldu. Artık bir mekanın tek bir mayoru olacak, son 30 gün içinde en çok check-in yapan kişi o mekanın mayorluğu elde edecek.

Bu yenilik ile birlikte Swarm’da daha çok check-in işlemi yapılacağını öngörmek mümkün. Diğer sosyal ağlarda da daha çok Swarm paylaşımı görmeye hazır olun…

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın