Uncategorized

Karaca Blogger Etkinliği

Karaca Blog Yazarları Buluşması

Karaca geçtiğimiz hafta blog yazarlarıyla bir etkinlikte bir araya geldi. Emre Karaca blog yazarlarına Karaca’nın e-ticaret alanında faaliyet gösteren sitesi CookPlus’ı ve yemek bloglarını bir platformda toplayan Harikalar Mutfağı’nı anlattı.

Karaca sektöründe 50 yıllık geçmişiyle en köklü firmalardan biri. Sektördeki bu tecrübesini e-ticaret alanına da taşımaya karar verince şu anda mutfak ürünleri konusunda en geniş ürün yelpazesine sahip e-ticaret sitesi olan CookPlus ortaya çıkmış. CookPlus özellikle bundan sonraki süreçte blog yazarlarıyla sık olarak bir araya gelmeyi planlıyor.

CookPlus, Harikalar Mutfağı ile Türkiye’nin önde gelen yemek bloglarını bir araya getirerek zengin bir tarif havuzu kuruyor ve blog yazarlarının tariflerini daha geniş bir çevreye ulaşmasına aracılık ediyor.

Karaca Blog Yazarları Buluşması

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın