Uncategorized

İTÜ Sosyal Medya Zirvesi

USMED ve İTÜ'nün birlikte düzenlediği sosyal medya zirvesi

İstanbul Teknik Üniversitesi ve USMED (Uluslararası Sosyal Medya Derneği) 11 Mart Pazartesi günü, İTÜ’nün Ayazağa kampüsünde Sosyal Medya Zirvesi gerçekleştiriyor.

Zirvenin öğleden önceki bölümü USMED genel sekreteri Salih Çaktı Sosyal Medya ve Kişisel Markalaşma semineri ile başlayacak. Ardından Haydar Özkömürcü sosyal medyanın kullanım alanlarından bahsedecek. Ardından da Adli Bilişim Uzmanı Halil Öztürkçi sosyal medya ve güvenlik konusunu anlatacak.

Öğleden sonraki kısımda ise gazeteci Yıldıray Oğur, Hürriyet sosyal medya editörü Şermin Terzi ve Twitter’da edindidiği çevre ile popülariteye kavuşan Ferdi Carrefour USMED yönetim kurulu başkanı  Said Ercan moderatörlüğünde Sosyal Medya ve Vatandaş Gazeteciliği konusunda bir panel düzenleyecekler.

Etkinlik internet üzerinden de canlı olarak yayınlanacak. Twitter üzerinden de #ITUSMZ etiketi ile etkinliğe dair iletileri paylaşabilir ve takip edebilirsiniz.

Zirve herkesin katılımına açık olarak düzenlenecek ve katılımcılar kendi imkanları ile ulaşım sağlayacak.
Zirveye İstanbul’un uzak bölgelerinden gelenler metrobüse binerek ile Mecidiyeköy durağından M2 metrosuna aktarma yapıp İTÜ Ayazağa durağından ulaşım sağlayabilirler.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın