Uncategorized

İBB Beyaz Masa TWİTTER Üzerinden İhbar Bekliyor

twitter üzerinden trafik şeridi ihlali ihbarı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa sosyal medyayı olabildiğince aktif kullanmaya çalışıyor. Son olarak da twitter üzerinden emniyet şeridini ihlal edenlerin fotoğraflı ihbarını alacağını gene twitter üzerinden açıkladı.

Yapılan ihbarda şerit ihlallerinin  ve plakanın tam olarak görülebildiği fotoğrafların da eklenmesi isteniyor. Fotoğraflar incelendikten sonra plaka üzerinden araç sahibine ceza(650tl) kesilerek adresine gönderilecek.

İBB Beyaz Masa ekim ayında yayınladığı bültende 2012 yılı ekim ayına kadar olan süreçte, sosyal medya üzerinden 10.000’in üzerinde başvuru aldığını ve bunların %97’sinin çözümlendiğini açıklamıştı. Beyaz Masa yetkilileri sosyal medya üzerinden şikayet yönetiminin “Beyaz Masa iletişim noktaları” ve “Alo 153” Beyaz Masa hattından çok daha uygun maaliyetli olduğunu ve çok daha etkin çözümler üretildiğini ifade ediyor.

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın