Etkinlikler Mobil

Hacking App Marketing

Hacking App Marketing Mobilistanbul Şeyhmus Ölker

Mobil’in kalbi artık Mobil İstanbul’da atıyor. Mobil uygulamalar başta olmak üzere, mobil ödeme sistemleri, mobil reklamlar gibi birçok konuya değinen Mobil İstanbul etkinliklerinin Nisan Ayı konu başlığı: “Hacking App Marketing”

19 Nisan’da Levent’te StartersHub’da gerçekleşecek etkinlikte GrowthTower’dan Şeyhmus Ölker konuşmacı olarak yer alacak ve mobil app marketing üzerine bir sunum yapacak. Etkinliğe katılmak için sayfanın en altında linki yer alan Eventbrite sayfasından ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Hacking App Marketing konulu etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgiler şu şekilde:

Mobil uygulamanızın başarılı olabilmesi ve istenilen sonuçları verebilmesi için üretim aşamasında doğru teknoloji seçimi, faydalı içerik ve bağlayıcı kullanıcı deneyimi sağlamak çok önemli. Peki bu deneyimi sunacağınız kullanıcılara uygulamanızı nasıl indirteceksiniz?

Mobil Istanbul ‘ın nisan ayı etkinliğinin konusu “Hacking App Marketing” olacak ve mobil uygulamanızın markette daha görülür hale gelmesi ve reklam kampanyaları ile daha fazla indirilebilmesi için kullanılacak yöntemlerden bahsedeceğiz.  19 Nisan Salı akşamı 19:00 ‘da StartersHub ‘da gerçekleşecek olan etkinlikte GrowthTower‘dan Şeyhmus Ölker konuşmacı olacak.

PROGRAM

19:00 – 19:30 Kayıt & Tanışma
19:30 – 20:00 Seyhmus Ölker – Hacking App Stores – ASO (SEO for Apps)

Açıklama

Uygulama mağazalarında 4 milyondan fazla uygulama var, her gün de binlercesi ekleniyor. Rekabet etmenin her geçen gün daha da zorlaştığı App Store ve Google Play’de organik ziyaretçi çekmek ve görünür olma ile ilgili güncel stratejileri ele alacağız.

20:00 – 20:15 ARA
20:15 – 20:45  Seyhmus Ölker – Hacking App Stores – Boost Campaigns

Açıklama

Milyonlarca liralık pazarlama bütçelerine sahip olan büyük bir şirket ya da sadece kendi geliştirdiği bir uygulama için kullanıcı kazanma stratejileri arayan bireysel geliştiriciler… Hiç fark etmez! Boost campaign’lerle min. bütçe ile max. kullanıcı sayısına nasıl ulaşılabileceğini konuşacağız.

Yer: StartersHub

Levent ‘te Kanyon ‘un yanında Safter İş Merkezinin alt katında bulunmaktadır.

Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Ecza Sokak Safter İş Merkezi Giriş Katı LEVENT / Beşiktaş / İstanbul

Ücretsiz Kayıt Ol !

Yazar Hakkında

Yılmaz Barış

Sosyalmedyal.com dışında farklı birçok blog ve web portalında dijital medya üzerine yazılarımı okuyabilirsiniz. 2006 yılından bu yana buralar hep bizim :)
Dijitalin her alanıyla ilgiliyim, çeşitli reklam ajanslarında ve firmalarda sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştım. Şimdi bağımsız olarak dijital pazarlama danışmanlığı yapıyorum.

Yorum yazın